Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Kahraman Ege Ceri

1/48 I Mitsubishi A6M3 Zero I Tamiya I K. Ege Ceri

Recommended Posts

26 dakika önce, Bayram KOÇER yazdı:

Eline sağlık Kahraman güzel final oldu..

Teşekkür ederim

21 dakika önce, Ege Babacan yazdı:

Çok güzel oldu, ellerinize sağlık..

Çok teşekkürler

18 dakika önce, Muhteşem Fırtına Özçınar yazdı:

Elinize sağlık ön gölgeleme bitişte de kendini çok güzel göstermiş. 

Teşekkürler. Gölgelemenin belli olmasında yağlı boyanın da etkisi büyük. Bir nevi ikinci gölgeleme gibi oluyor.

18 dakika önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Güzel bir model, yarışmaya katılmayı hak ediyor bence.

Teşekkür ederim. Açıkçası yaparken sonuç için benim de beklentim daha düşüktü ama yarışma için başka planlarım var :)

17 dakika önce, Çağıl İçen yazdı:

Çok güzel, elinize sağlık

Çok teşekkür ederim.

8 saat önce, Alperen Yüksel yazdı:

Özellikle tonlamalarıyla çok iyi olmuş elinize sağlık.

Teşekkür ederim. Tek renk bir uçak olduğu için tonlamalar modeli göz alıcı yapmak için daha önemli bir hal alıyor bence.

8 saat önce, Hakan Güney yazdı:

Elinize sağlık...

Teşekkür ederim

8 saat önce, Kubilay Boraoğlu yazdı:

Ellerinize sağlık. :)

Teşekkürler

51 dakika önce, Emrah Raşa yazdı:

Eline sağlık, çok güzel bir model oldu. Bende de yıllar öncesinde aldığım aynı yaştaki 61017 numaralı kutu mevcut, onu sıraya alacağım.

Teşekkür ederim. O kitin hiç incelemesini bile okumadım açıkçası yüzer olduğu için pek ilgimi çekmemişti. O yüzden bir fikrim yok ama bir altlıkla çok hoş gözükebilir bence.

36 dakika önce, ismet güralp yazdı:

Çok güzel final olmuş. Eline emeğine sağlık. 

Teşekkürler İsmet abi.

24 dakika önce, Gökay Yalçın yazdı:

Çok başarılı, tebrikler.

Teşekkürler Gökay hocam beğenmene sevindim.

19 dakika önce, Hasan Şadi ÇELİK yazdı:

elinize sağlık çok güzel olmuş.

Çok teşekkür ederim.

Çok iyi olmuş. Çok beğendiğim bir model oldu. Ellerin dert görmesin. 

Bu çapon teyyareleri orjinalinde de aşırı abartı yıprandığından herkes çok yıpranmış yapıyor. Böyle bitmesi güzel olmuş. 

Rengi yıpranması perçin detatayı hatta iniş takımındaki yeşil renk bile çok iyi (oraya ve tekerlere biraz pigment ile toz iyi gider :) )

Tekerler sabit mi? biri çapraz durmuş sanki.

Kayan perçin detaylarından sonra birde anten direği ikinci nazar boncuğun olmuş. Dur tahmin edeyim en son anda kırıldı o namussuz değil mi? ipi takarken bile olabilir :D Bu güzel modelde çok sırıtmış. Muhtemelen şu an seni çok sıkmıştır ama ileride onu bir revize et bence... Böyle durmasın. 

2 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Bu çapon teyyareleri orjinalinde de aşırı abartı yıprandığından herkes çok yıpranmış yapıyor. Böyle bitmesi güzel olmuş. 

Rengi yıpranması perçin detatayı hatta iniş takımındaki yeşil renk bile çok iyi (oraya ve tekerlere biraz pigment ile toz iyi gider :) )

Kayan perçin detaylarından sonra birde anten direği ikinci nazar boncuğun olmuş. Dur tahmin edeyim en son anda kırıldı o namussuz değil mi? ipi takarken bile olabilir :D Bu güzel modelde çok sırıtmış. Muhtemelen şu an seni çok sıkmıştır ama ileride onu bir revize et bence... Böyle durmasın. 

Teşekkür ederim. Senin gözünden kaçmayacağını biliyordum abi tüm bunların vallahi billahi :D 

Tekerler sabit evet. İniş takım yuvalarında Gunze H61 rengini kullandım. Uçak gemide görev yaptığı için iniş takımlarına ne tür bir eskitme yapsam bilemedim, ben de kendi haline bıraktım.

Anteni ne sen sor ne ben söyleyeyim. Normalde en son takarım bu tür parçaları ancak bu kanopi kapantıktan sonra takılamayacağı için en başta yapıştırmak zorunda kaldım. Yaparken 2 kere kırdım ve kırılan parçayı kaybettim :D neyse ki iki seferde de parçayı buldum ve ona karşı teslim oldum daha da kurcalamadım :D

4 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Agam senden korkulur vallahi,az da böbreklere,karaciğere çalışsaydın :lol: kesin nakavt :P bu camiada bir sen bir de Baky en korktuğum kişiliklersiniz ha :lol: zaten Baky e bir şey demiyorum,aynı domestos gibi çamaşır suyu insanı fena yıpratan şahsiyet :lol:

2 saat önce, Serhat Örter yazdı:

Ben pek uçakçı değilim ama çok güzel yapmışsınız beğendim.  Miyazaki'nin "Rüzgar Yükseliyor" filminde Japon savaş uçaklarının evrimini ve Zeroların nasıl ortaya çıktığını çok güzel anlatıyor, seyretmeyenlere öneririm.

Teşekkür ederim. Filmi izlememiştim izleyeceğim mutlaka tavsiye için ayrıca teşekkürler.