Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
baki temel

1/32 | Swat Truck | Revell | Baki Temel

Recommended Posts

11 saat önce, Bayram KOÇER yazdı:

Aboooww. Modele mi şaşırayım muhabbete mi bilemedim:blink::lol:

Bence ikisine birden şaşır Bayramcığım kardeşciğim :lol: adam eline eldiveni takıp,çıkıyor ringe ardından bir başkası giriyor,bizim kelebek gibi uçup eşekarısı gibi sokan Baky Clay diyor ki bana vurmayın :lol: oldu canım sen millete kafa,kol,aparkat,mide,böbreğe çalış,sonrada dönüp hakeme salya sümük zırlayıp bizi şikayet et,adam dövüyorlar diye :lol: hamama girdin birader terlemek sana farz oldu,yiyen şamarı oturacan aşağu :lol::P

18 saat önce, Can TARI yazdı:

Yaaa, yaaaaa.... Daha önceki modellerde şarap fıçıları viski şişeleri playboylar playmenler yaparken iyiydi di mi... Şimdi çok beklersin daha Türk Telekom gelsin de interneti tamir etsin diye :lol::lol:

En az 3-4 umre lazım kara listeden çıkmak için bence :D:D:D

can hocam onlar canlandırmaydı sahici değildi falan desek karnımız ağırmaz ama yaparken yudumladıklarımı gördü hınzırlar herhalde:angry:.coronadan umre yollarıda kapalı ne etsek .tövbe namazına başlayayım ben o zaman .namazla bizim cezalar da bitmeski .kenan komutan da yardım etsin bari;)hep bana rabbena yapmasın.her vakit namazından sonra bir kaç rekatta bana yardım ederse birlikte 10 seneye internet olayını hallederiz belki:(

16 saat önce, Bayram KOÇER yazdı:

Aboooww. Modele mi şaşırayım muhabbete mi bilemedim:blink::lol:

ne edelim bayram bu sıkıcı korona günlerinde accık eğleniyoruz.ismi lazım dedğil müzevirin biri hasedinden çatlamış çamur atıyor.halbuki bilmiyor çamur atana yapışır;)popiler kimliğimden faydalanıp prim yapma peşinde

birde bu ismi lazım değilin iki yancısı var onlar da dikkat etmek lazım:D

4 saat önce, Eren Erdogan yazdı:

Baki abi eline sağlık harika bir model oluyor.  Kitap okur gibi tüm yorumları okuyorum :D çok büyük bir keyif siz büyüklerimizi izlemek. 

teşekkürler eren yanlız bu kenan komutana dikkat et iyi modelcidir vesselam ama ortalığı fena karıştırır sonrada kenara çekilir ellerini oğuştura oğuştura güler

19 saat önce, Erhan Atalay yazdı:

Baki beyimizin el de işler çene de işler şeklindeki sunumunu severek takip etmekteyiz , helal olsun , verdim gazı

eyvallah abi ağır tahrik altında olunca cevap vermek zorundayım:Pçünkü birisi hep ortalığı karıştırma peşinde anladın sen kim

14 saat önce, ismet güralp yazdı:

Abi klimanın bakır borularını unutma. Sonra Komutanın dilinden kurtulamiyon...😂😂😂

aklımda gözüm çanak anten kablosu vs de aklımda.sonra o müzevir sakız gibi çiğneyip muhabetti sulandırıp sündürmeye başlar

On 27.06.2020 at 21:00, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Abi egzos borularının boyunu ayarlasan mı? Eşit değil gibiler.

Elinin ayarı yok ki :lol: bunak ihtiyar :Diyi ki de mesleği sünnetçi değil :Polsa kökünden kesecek zalim ustura,kör çakı Baky serdengeçti,zembereği boşalmış,rampa aşağı freni patlak kamyonla gaza basan insanB)

16 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Elinin ayarı yok ki :lol: bunak ihtiyar :Diyi ki de mesleği sünnetçi değil :Polsa kökünden kesecek zalim ustura,kör çakı Baky serdengeçti,zembereği boşalmış,rampa aşağı freni patlak kamyonla gaza basan insanB)

len gene akşam yağlı yedin galiba işkembeden atıyorsun gene.:Dayrıca biraz da oksijen eksikliği ve d vitamini eksikliği seziyorum.kalk az dişarı çık ta metabolizman kendine gelsin kuluçkaya yatan komutan:lol:

6 saat önce, baki temel yazdı:

len gene akşam yağlı yedin galiba işkembeden atıyorsun gene.:Dayrıca biraz da oksijen eksikliği ve d vitamini eksikliği seziyorum.kalk az dişarı çık ta metabolizman kendine gelsin kuluçkaya yatan komutan:lol:

Pazarda tezgah açmış limoncu gibisin ha :lol: yan iş dr.luk mu yapıyorsun,teşhis koyup,reçete yazıyorsun dr.jivago seni :lol: aramızda sürtünmeden kıvılcım çıkartan da bir dr.şimdi bizi röntgenliyor :lol: