Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
baki temel

1/32 | Swat Truck | Revell | Baki Temel

Recommended Posts

Bir saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Umutcuğum dürüm tırı olur olmasına da bu herif kimseye yedirmez ki :lol: oturur kendi hepsini yer,hiç bir şey bulamasa da lavaş arası lavaşı sarıp yir bilmez misin aç evin tok kedisini :lol:;)

Hhhaaa ha mabadımın kenarı hanım dan gizli evden kacıp çiğ köfteleri kebapları yediğin günleri çabuk unutup bana çamur atma.

:D

selam hobidaşlar millet uzaya koloni kurdu uzay istasyonunu komşu kapısı yaptı benim canım ülkemde hemide tüm dünyanın kıskandığı:o ülkemde mart ayından buyana bir internet arızası tamir edilemiyor.

onun içindirki  anca telefonun internetinden faydalanıp girebildiğimiz için sizlerden uzak kalıyorum.

meydanı boş bulan çerkezköy paşasıda sağ olsun her bosta dedikodumu yapmaktan geri durmuyor.şimdilik elim kolum dilim bağlı beni bu hale düşüren türk telekoma saygılar sunarım.neyse biraz birşeyler yaptık.

kamyonun kasasına ne koyayım derken kenan ustamın fikir babası olduğu şu comand post veya comand shalter dedikleri zımpırtıdan yapmaya karar verdim

IMG_20200620_155614

IMG_20200620_155629

IMG_20200620_155739

IMG_20200620_155905

IMG_20200620_160003

IMG_20200620_160112

şimdilik böyle yan kapı arka kapı ve tavana koyacağım kapaklar açılır kapanır vaziyette olacak

şimdi dışarıdaki aksesuarların imalatına başlandı uydu anteni klasik iletişim anteni klima dış ünite aydınlatma aksesuarları vs

grüşmek üzere

Ellerine sağlık az gelişmiş ülkenin taze soğanı ,bu kadarını beklemiyorum senden fikir verdik sen cılkını çıkarmışsın ,ama iyi çıkarmışsın :lol: nasıl olsa yapamaz diye aklıma ne geldiyse dedim,herif hepsini, yapmış iyi mi :P bu da şunu gösteriyor ki Bakymaclerın metan gazı ile çalışıyormuş :lol: valla internet konusunda o da senin kusurun varoşlarda mı oturuyorsun merkezin dibindesin :lol: al laptopunu eline yanaş bir komşunun balkon dibine gir hattına usulca :P her yol var sende bir hakırlık mı yok canum B) space XXXL Baky ay üssü alfa :lol:

Bir saat önce, Kenan Turhan yazdı:

IMG_20200620_155614

La varyemez Baky ben sana duvara let ekran koy dedim sen ikinci el LCD mi plazma mı koydun ne :lol: takoz Baky :P

😂😂😂😂😂😂😂

Komutanım, silahları öyle av tüfeği gibi asın diye siz dediniz değil mi? 😃😁😃😂😀😁😊😀😃

Alemsiniz Komutanım ya 😂😂😂

Eline sağlık Baky Abem. Süper oluyor. Yalnız baskı devreyi koymayıp yerine başka bir panel koysaymışsın yada o baskı devreyi boyasaymışsın daha iyi olurmuş. Bu halde "Ben baskı devreyim elde kaldım oraya kondum. Olsa da kodum olmasa da kodum" şeklinde. Bağırıyor.

Senin internetini Kenan komutanın kestiğine dair forumda büyük komple teorileri dönüyor haberin olsun. Komutanın bir ara, karargahından elinde baltayla, ağzında baltalar elimizde, uzun ip belimizde, keseceğim Bakynin netini de etini de diye bir türküyle çıktığı güvenlik kameralarına yansımış. Ama Komutan gamaradaki adamın yüzünden maske var ben değilim o diye itiraz ettiği de gelen duyumlardan... :D:D 

15 saat önce, ismet güralp yazdı:

Abi kulaklarını çınlata çınlata bir haller olduk. Nerdeyse dumanla haberleşecez .. o kabloyu Kenan Komutanım koparmış olmasin😁😁😁😁..

Iç mekan müthiş olmuş. Klima kumandasini unutma sakin. Kumandan kızar vallahulazim..

eyvallah ismet evet meydanı boş bulunca kenan komutan işkembeden türkü çağırmaya başlamış sizler de vokal yapmışsıniz:P

6 saat önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Eline sağlık abi. Bu SWATlar simsiyah giyinmiyo mu abi? Sarı çanta biraz sırıtır gibi geldi siyah giyside. Moda programlarında çok eleştirirler.

swat diye çıktık yola kervan yolda düzülür diyerek döndük askeriye.isme takılma spontane gidince böyle süprizler oluyor;)

3 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Ellerine sağlık az gelişmiş ülkenin taze soğanı ,bu kadarını beklemiyorum senden fikir verdik sen cılkını çıkarmışsın ,ama iyi çıkarmışsın :lol: nasıl olsa yapamaz diye aklıma ne geldiyse dedim,herif hepsini, yapmış iyi mi :P bu da şunu gösteriyor ki Bakymaclerın metan gazı ile çalışıyormuş :lol: valla internet konusunda o da senin kusurun varoşlarda mı oturuyorsun merkezin dibindesin :lol: al laptopunu eline yanaş bir komşunun balkon dibine gir hattına usulca :P her yol var sende bir hakırlık mı yok canum B) space XXXL Baky ay üssü alfa :lol:

mersi canım beğenmenizden çok mutlu oldum.gerçi sen durmassın gene bir çamur atarsın bekleyip görek

1 saat önce, ismet güralp yazdı:

😂😂😂😂😂😂😂

Komutanım, silahları öyle av tüfeği gibi asın diye siz dediniz değil mi? 😃😁😃😂😀😁😊😀😃

ismet ismet bu kenan komutanın gazına gelmeyin karıştıtrır ortalığı sonra çekilir kenara alır eline çekirdeği fahriye abla gibi camda çitler birde kıs kıs güler.:(

20 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

Eline sağlık Baky Abem. Süper oluyor. Yalnız baskı devreyi koymayıp yerine başka bir panel koysaymışsın yada o baskı devreyi boyasaymışsın daha iyi olurmuş. Bu halde "Ben baskı devreyim elde kaldım oraya kondum. Olsa da kodum olmasa da kodum" şeklinde. Bağırıyor.

Senin internetini Kenan komutanın kestiğine dair forumda büyük komple teorileri dönüyor haberin olsun. Komutanın bir ara, karargahından elinde baltayla, ağzında baltalar elimizde, uzun ip belimizde, keseceğim Bakynin netini de etini de diye bir türküyle çıktığı güvenlik kameralarına yansımış. Ama Komutan gamaradaki adamın yüzünden maske var ben değilim o diye itiraz ettiği de gelen duyumlardan... :D:D 

eyvallah bulutçum söylediklerinde biraz haklılık payı var ama etraf kapanınca az ışıkta pek farkedilmiyor.kodum gitti:P

vallahi kenan komutanın türkü çığırdığı doğrudur ama onun sesini duyan her canlı varlık 7 kat uzağa kaçar.işkencelerde onun sesiyle insancıklara işkence edildiği rivayetleri de var hani.benden duymuş olma:P

2 saat önce, ismet güralp yazdı:

😂😂😂😂😂😂😂

He vallah ben dedimdi,bu şarapnel Baky abine :lol: ama bir cam dolap içinde dikine dikine,bu herif koymuş dedesinin köy evinin duvarındaki gibi yanlama yanlama:lol: kalpazan Baky :lol:

59 dakika önce, baki temel yazdı:

beterin beteri varmış hasan benim bir umudum var sende şafak karanlık:)

her gün arayarak bıktırmayı planlıyorum. :D:D:D:D en son bağlayım şunun interneti de kurtulalım bari dedirtmeyi planlıyorum.

Bir saat önce, Can TARI yazdı:

Yaaa, yaaaaa.... Daha önceki modellerde şarap fıçıları viski şişeleri playboylar playmenler yaparken iyiydi di mi... Şimdi çok beklersin daha Türk Telekom gelsin de interneti tamir etsin diye :lol::lol:

En az 3-4 umre lazım kara listeden çıkmak için bence :D:D:D

Gülmekten öldüm valla :D:D:D