Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
baki temel

1/32 | Swat Truck | Revell | Baki Temel

Recommended Posts

Baki  Abi videoyu napacan. Resim kesmiyo mu? Zati resimler yetti arttı.  Tezgaha küstüm yeminnen ya. Yapma allahaşkına.  😁😁😁

Not: Abi video kısa bir şeyse (140 sn altinda) twitter tumblr vb uygulamalara yükleyip link atabilirsin diye düşünüyorum. Ya da Bulutun dediği gibi youtube yükle abi.

Abi YouTube hesabın varsa kontrol paneliden > Kanalınız de > YouTube Studio ya gir. oradan Video Yükleden videolarını paylaşabiliyorsun. Çok Basit aslında.

Ben yapamıyorum ama :D youtube ile davalık oldum :D Valla ;)  

Çocuğun okul mezuniyetini yüklemiştim adamlar arkada çalan müzik için telif sorunu çıkarttılar. Uyuşmazlık açıp itiraz edebilirsiniz dediler. Bende öyle yaptım. Kabul etmediler. YouTube'un kendi içinde dava mekanizması gibi bir şey var. Bende dava açtım. Ben kaybettim. :blink:

Adamlar kanalımı (vardı 3-5 bişey) kapattılar. Birde çocuğa ceza verir gibi bir salak bir ders sayfasına yönlendirip teste tabi tutmaya çalıştılar. Telif Hakkı Okulu adı altında 2-3 sayfalık telif hakları ile ilgili bilgilendirme yapıp, "Kanal ihlalleri" diye bir test uyguladılar. Bende kızdım o embesil testi cevaplamadım. Kanalım kapalı şu an. Çocukmuşum gibi o ne ya.... 3 sene olmuş...

Ama paylaşım çok basit aslında...

17 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Az iş yap iş,üç resim on sayfa goy goy (  diyen ben akşama kadar ense :lol: ) seni gidi seni akıllı bıdık seni :P fideo da mı çektin çen,naşıl çektin çen iki elin masada kamara kafaynda mıyıdı çenin :lol: cimçime çeni :P

ahaha hasetlendinmi cancazım ne oldukine:)hatun kameraman oldu .nazar etme ne olur çalış seninde olur:P

4 saat önce, Umut Can Aydın yazdı:

Kolay gelsin Baki abi, bu araçtan iyi Tır dürüm arabsı olurdu :D:D 

Umutcuğum dürüm tırı olur olmasına da bu herif kimseye yedirmez ki :lol: oturur kendi hepsini yer,hiç bir şey bulamasa da lavaş arası lavaşı sarıp yir bilmez misin aç evin tok kedisini :lol:;)

23 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Ellerine sağlık sayım suyum Baky pekbi hamarat masterim,:lol:hayranlık ve tedirginlik içinde seni uzaktan,uzaktan izliyorum :P dur bi bakalım daha neler yumurtlayacaksın :lol: ense kökü,omurilik soğanın da takipteyim bilesin :P

eyvallah pek saygı değer master of the model planet:lol:Sosyal mesafeye dikkat fazla yanaşma:P

7 saat önce, Eren Erdogan yazdı:

Baki abi eline sağlık harika bir proje bu :) Tavanın açılması da ayrı bir güzellik katmış, daha ne sürprizler var acaba.

Teşekkürler eren içe o kadar uğraşınca üstü açmak farz oldu.