Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
baki temel

1/35 | Whisky Transporter | Baki TEMEL

Recommended Posts

bu da böyle bitti.foto kalitesi çok iyi değil aracın havada olması hissini pek yansıtmıyor olabilir.ama bu hissi verebilecek ne makina nede stüdyo imkanım yok.

fotoşop la falan belki mümkün olabilirdi ama onunlada pek uğraşasım gelmedi.

ama cıplak gözle bakılınca bayağı hoş duruyor.kuzguna yavrusu anka görünürmüş:lol:

IMG_20200529_131731

IMG_20200529_131801

IMG_20200529_131830

IMG_20200529_132008

IMG_20200529_132127

IMG_20200529_132301

IMG_20200529_132406

IMG_20200529_132431

IMG_20200529_132457

IMG_20200529_132729

IMG_20200529_140339

Valla ne yalan söyleyeyim heç beğenmedim ultra master prayminister Baky aga :blink: sana pek yakışmadı hele o martılar ve bulut diye sağa sola yapıştırdığın elyaflar :Dçık olmamış,olmamış :wacko: la o pambıkların içinde fasulye yetiştiriyorduk ordan mı esinlendin zzzaaaarrrrr,otur beş,yıldızlı :P elin oğlu öyle vırtif mırtif yapıyor ki dibin düşer,şimdi diyeceksin bizde imkan yok,malzeme yok:unsure: bende sana o heriflerde çakmaktan,süpriz yumurta kabından,entegre içindeki devrelerden yapıyor diyeceğim ,yaaaaaaa bu kadar :lol: başka procelerle gel bana :(

20 saat önce, Ali Deveciler yazdı:

Çok orijinal bir çalışma elleriniz dert görmesin :)

20 saat önce, Alperen Yüksel yazdı:

Çok iyi olmuş Baki abi eline sağlık.

teşekkürler hobidaşlar

20 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

zihnine ve eline sağlık Baky abem :) 

Çok ama çok güzel bir çalışma oldu. O turkuaz tona hasta olmamak elde değil....

NYC taksi de çok hoş bir ayrıntı olmuş....

Ellerin dert görmeye... 

Ama o kuşları gondurmayaydın daha da eyiydi :) 

eyvallah gözüm.dediğim gibi çıplak bakış çok şey fark ettiriyor.kuşlar belki fotolarda büyütüp bakınca şekilsiz olabilir ama çıplak gözle görülmüyor ve onlar olmadan derinlik hissi oluşmuyordu denendim olmalarının daha iyi olacağına karar verdim.o turkuaza ne otomobil fabrikaları talip oldu ama vermedim formülü:P

19 saat önce, a.mümtaz yıldız yazdı:

taşımamış, uçurmuş :)

eline sağlık Baki hocam

mersi mümtaz abim

19 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Ellerine sağlık Baki abi, çok orijinal iş. :) 

eyvallah gökayım

18 saat önce, ismet güralp yazdı:

Eline sağlık Baki Hocam. Taksi olayı çok iyi olmuş.  

teşekkürler ismet ahmet vesile oldu taksiye iyide oldu

18 saat önce, Hakan Güney yazdı:

Eline sağlık Baki...Harika bir yaratıcılık gerçekten...:)

çok teşekkür ederim hakan abi.senin yaptıklarından öğretilerinden çok faydalandım

18 saat önce, Kubilay Boraoğlu yazdı:

Ellerine sağlık Baki abi, harika bir ütopya yaşattın bize , gurbetçi bir Türk uzaya bile bar açmış. :)

teşekkürler kubilay dünyanın her yerinde türk varsa gökyüzünde olmaması düşünülemez:lol:

17 saat önce, Umut Can Aydın yazdı:

Ellerine sağlık, Baki abi TURKISH R. yazan nedir merak ettim ? ayrıca İngilizce de İ yok I var. :D:D:D 

merakını gidereyim altın seri göbek rakısı;).ayrıca ingilizcede büyük İ yok küçük i var tümcesi daha doğru bir tesbit olur kanaatindeyim:lol:

16 saat önce, Bayram KOÇER yazdı:

Eline sağlık abi harika fikirdi çokta güzel oldu^_^

teşekkürler bayramcım.mini afv nin detaylara fısıldayanı

20 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Valla ne yalan söyleyeyim heç beğenmedim ultra master prayminister Baky aga :blink: sana pek yakışmadı hele o martılar ve bulut diye sağa sola yapıştırdığın elyaflar :Dçık olmamış,olmamış :wacko: la o pambıkların içinde fasulye yetiştiriyorduk ordan mı esinlendin zzzaaaarrrrr,otur beş,yıldızlı :P elin oğlu öyle vırtif mırtif yapıyor ki dibin düşer,şimdi diyeceksin bizde imkan yok,malzeme yok:unsure: bende sana o heriflerde çakmaktan,süpriz yumurta kabından,entegre içindeki devrelerden yapıyor diyeceğim ,yaaaaaaa bu kadar :lol: başka procelerle gel bana :(

beğensen şaşırırdım zaten onun için zaten hiiiiiiiiiiiiiç şaşırmadım;).kartondan tank yapmaya benzemez bu işler bende senin tankı beğenmemiştim zaten:angry:sen hani şu ateş eden zımpırtıyı yaparken o efekti neden yapmıştın acaba.biryerinden bilmediğimiz bir şey uydurduysan:o saygı duyarım.şimdi çakmak çakı tarak almış eline  oynaşmaya başlamışsındır.rakibim olamassın anca takipçim olursun bay kenan.:P