Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
ilyas orhan

1/72|F-15K| Academy | İlyas Orhan

Recommended Posts

9 saat önce, ismet güralp yazdı:

Eline sağlık Ilyas Hocam.  Tezgahtakiler eridi gitti. Bu kuş da çok güzel bitmiş.  Kanopiler pırıl pırıl.. 

Teşekkür ederim ağabey..Tezgah benim hep dolu :) şimdi 48 ölçek f-4e ,  72 ölçek f-102a ve eurofighter var..Kanopide ince bi kalığ çizgisi vardı..2000 no su zımparası ile zımparaladıktan sonra diş macunu ile parlattım :) sonuç da güzel oldu..Tamiya compundun muadili :)

9 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Ellerine sağlık İlyas hocam,son kat vernik az parlak gibi geldi bana ama resimden kaynaklı da olabilir,:)

Aslıda bayağı mat ama , ışık kaynağını fazla yakınlaştırdım galiba ağabey 2 kat mat vernik attım :) teşekkür ediyorum..

Bir saat önce, Eren Erdogan yazdı:

İlyas hocam eline sağlık. Çok güzel final olmuş. Academy nasıl hocam derli toplu kite benziyor. 

Çok teşekkür ediyorum..Academy kiti son dönemde yaptığım en güzel kit..2 saat bile sürmedi montajı..macun neredeyse kullanmadım..Yapıştırucu bile kullanmanıza gerek yok :) misal yeni başladığım revell eurofighter'ın montajına ayırdığım vakitte bundan 2 tane monte edebilirim :) detayları zaten muhteşem..tavsiye ederim.. 

54 dakika önce, ilyas orhan yazdı:

Çok teşekkür ediyorum..Academy kiti son dönemde yaptığım en güzel kit..2 saat bile sürmedi montajı..macun neredeyse kullanmadım..Yapıştırucu bile kullanmanıza gerek yok :) misal yeni başladığım revell eurofighter'ın montajına ayırdığım vakitte bundan 2 tane monte edebilirim :) detayları zaten muhteşem..tavsiye ederim.. 

O zaman alırım hocam bundan bir dal :)  1/72 ölçek İsrail kamo. yapasım var, kendilerini sevmesem de toprak tonlarına bayılıyorum. 

21 dakika önce, Eren Erdogan yazdı:

O zaman alırım hocam bundan bir dal :)  1/72 ölçek İsrail kamo. yapasım var, kendilerini sevmesem de toprak tonlarına bayılıyorum. 

tek eleştirim , abd versiyonları için çıkan nozuller bu detaydaki bir kit için çok zayıf..Ben Kore seçeneğini kullanınca o durumdan da kurtuldum