Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

enes ünal

1/35 | M41 Walker |Tamiya |Enes Ünal

Recommended Posts

Elinize sağlık.

En iyi maket biten makettir. Mutlaka size bir şeyler öğreten bir model olmuştur.

Keşke Yol tekerlerinin kauçuk alanlarını siyaha boyasaymışsınız.

16DCE664-EC1E-4332-8FA8-4E0BAB080544

13D7F42D-2137-4E07-BEC0-E3CC0D212682

Ön gövdenin birleşim yerinde azda olsa açıklık var...

39E37DE5-613B-4C8B-8BC0-D80E7D3DF63A

F869BC5B-78FE-454E-8864-314065CDC745

Ana makinelinin ucunun delinmesine ben takıyorum nedense :D 

Azda olsa bir tonlama bu resimde belli oluyor. Tabi biraz daha hareketlense güzel olurmuş. Diğer resimler modeli tam göstermiyor maalesef. 

4647E1D8-275F-40AF-A420-2DF7F4CF14F1

Alet edevatın boyanmasında (ahşap sap, metal uç) yarar görüyorum. Hata değil ama modelin üstünde bir farklı bir yer oluşturup monoton plastik havayı biraz olsun kırıyor. 

CBD87947-BD8C-429B-98E0-564C2C5B006B

25644AA8-1A60-406F-BB3C-F25BADC278D1

İlk modelinizdi sanırım. İlk model için gayet güzel olmuş. İleriki çalışmaların çok daha iyi olacağına eminim. Elinize sağlık. 

Ellerinize sağlık, ilk modelleriniz olduğu halde güzel olmuş, F16 modeliniz de güzel olmuş, ilk modeller yapıp bir an önce bitireyim havasında oluyor, daha sonra usta modelcilerin modellerini gördükçe, YouTube'dan teknikleri izledikçe daha sabırlı olunuyor, bundan sonraki modelleriniz çok daha iyi olacak şimdiden hissediliyor. :)

30 dakika önce, Kubilay Boraoğlu yazdı:

Ellerinize sağlık, ilk modelleriniz olduğu halde güzel olmuş, F16 modeliniz de güzel olmuş, ilk modeller yapıp bir an önce bitireyim havasında oluyor, daha sonra usta modelcilerin modellerini gördükçe, YouTube'dan teknikleri izledikçe daha sabırlı olunuyor, bundan sonraki modelleriniz çok daha iyi olacak şimdiden hissediliyor. :)

haklısının bu iş sabır işi öğreneceğiz yavaş yavaş. teşekkür ederim.

2 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Elinize sağlık.

En iyi maket biten makettir. Mutlaka size bir şeyler öğreten bir model olmuştur.

Keşke Yol tekerlerinin kauçuk alanlarını siyaha boyasaymışsınız.

13D7F42D-2137-4E07-BEC0-E3CC0D212682

4647E1D8-275F-40AF-A420-2DF7F4CF14F1

Alet edevatın boyanmasında (ahşap sap, metal uç) yarar görüyorum. Hata değil ama modelin üstünde bir farklı bir yer oluşturup monoton plastik havayı biraz olsun kırıyor. 

İlk modelinizdi sanırım. İlk model için gayet güzel olmuş. İleriki çalışmaların çok daha iyi olacağına eminim. Elinize sağlık. 

Bulut Hocam namlu birleşim izini atlamışsın 😃.

Eline sağlık.  AB mi kullandın. Boya güzel atılmış.  

😊 haklısınız hata çok. Ancak inanın ben o hataları göremiyorum daha siz söyleyince göze batıyor. Hem çok acemiyim hemde sürekli makete baka baka göz alıştığı için hatalar göze batmıyor. Evet AB ile attım ilk makette olsa bu işe alet edevat konusunda tam kadro başladım.onu bile kullanmakta acemiyim.

9 dakika önce, enes ünal yazdı:

😊 haklısınız hata çok. Ancak inanın ben o hataları göremiyorum daha siz söyleyince göze batıyor. Hem çok acemiyim hemde sürekli makete baka baka göz alıştığı için hatalar göze batmıyor. Evet AB ile attım ilk makette olsa bu işe alet edevat konusunda tam kadro başladım.onu bile kullanmakta acemiyim.

Valla ben de acemiyim bakarsan. Ama başlangıçta benim yaptığım hatalar da aynilariydi. Aynen devam.. tekrar eline sağlık.