Jump to content
 • Sky
 • Blueberry
 • Slate
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Strawberry
 • Orange
 • Banana
 • Apple
 • Emerald
 • Chocolate
 • Charcoal

Kağan Çilingiroğlu

ÜYE
 • İçerik sayısı

  398
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  6

Kağan Çilingiroğlu last won the day on May 24 2014

Kağan Çilingiroğlu had the most liked content!

Kağan Çilingiroğlu Hakkında

 • Doğum Günü 31-10-1957

Profile Information

 • Cinsiyet
  Male
 • Yer:
  Trabzon-Sürmene

Contact Methods

 • Yahoo
  kaganfuat@hotmail.com

Güncel Profil Ziyaretleri

783 profil görüntüleme
 1. Karadeniz evi

  Selamlar, hayır alçı değil, polimer kil. Çok kolay yumuşayıp, şekil verilebiliyor.
 2. Karadeniz evi

  Merhaba, Sürmene'ye geldikten sonra yöre mimarisini daha yakından inceleme fırsatım oldu. Bir arkadaşıma hediye yapmak isteği ortaya çıkınca, aklıma bu evi yapmak geldi. Bu sabah bitirdim ve çerçeveledim. Umarım sizlerde beğenirsiniz.
 3. Spider Man│ Ahmet Aslanlı

  Ne diyeyim, güzel olmuş
 4. İsteyen 20 kişiye bedelsiz (bina) model gönderimi yapılacaktır.

  Ankara kargosu ile başım dertte, kargo iade geldi "Tanınmıyor" diye. Sana UFO muamelesi yapmalarına tahammülüm olamaz bugün tekrar gönderiyorum.
 5. İsteyen 20 kişiye bedelsiz (bina) model gönderimi yapılacaktır.

  Başka çaresi olabilir mi, memnuniyetle Ancak biraz süre istiyorum, mutlaka göndereceğim. Selamlar, kolay gelsin.
 6. İsteyen 20 kişiye bedelsiz (bina) model gönderimi yapılacaktır.

  Listede bulunan son 7 arkadaşımıza yarın gönderi yapacağım (kendilerinden mesaj ile adreslerini rica ettim) “Mehmet Ersoy, Serdar Bozkurt, Fazıla Atakan Erkan, Baran İşmen, Çetin Deniz Demircan ve Fatih Tosun (telefonu eksik). Uğur Kaan Ersöz elden teslim edilecek.” Bu sayede 20 arkadaşımıza gönderi yapmış olacağım. Arada yanlışlıkla görmediğim, unuttuğum istek yapan arkadaşımız var ise, lütfen bana bildiriniz. Nihayet yerleşme işlemi bitti, ben de yeni bir bina yapmaya başlayabileceğim. Bu yeni binanın kalıpları bittiği anda, yapılan gönderileri en erken bitiren 3 arkadaşımıza birer tane göndereceğim. Levent sağolsun, süper çalışması ile doğal olarak (ve tabii kendisi isterse) birinci sırada.
 7. İsteyen 20 kişiye bedelsiz (bina) model gönderimi yapılacaktır.

  Şahsi işlerimden dolayı biraz ara vermek zorunda kaldım. Bu akşam dökümleri yaptım. Yarın göndereceğim. Konu WW2 yıkık binadır.
 8. İsteyen 20 kişiye bedelsiz (bina) model gönderimi yapılacaktır.

  Ne yaptım?
 9. Uzun süre oldu, taşınma, sağlık filan derken bu akşam sitemize bir bakayım, içim açılsın dedim. Çalışma detaylarını tekrar inceledim ve sonuç nedir biliyor musun? Şöyle; Sayende, (yani verdiğin emek, detaylandırma, canlandırma, boyama) yepyeni, taze bir hevesle yeni binalara başlayacağım, mümkün olan en kısa zamanda. Zaman biraz uzarsa, hemen tekrar senin dioramana bakacağım. Tekrar, ellerine ve emeklerine sağlık.
 10. İsteyen 20 kişiye bedelsiz (bina) model gönderimi yapılacaktır.

  Memnuniyetle listeye yazıyorum. Ancak bir önceki mesajda belirttiğim üzere biraz gecikmeli olacak, kusura bakmayın. Göndereceğim zaman, mesajdan adres rica edeceğim.
 11. İsteyen 20 kişiye bedelsiz (bina) model gönderimi yapılacaktır.

  "Beklerim herkesi" ifaden güzel 2 haftadır süregelen taşınma ve gene ufak yollu sağlık problemleri nedeni ile kalan gönderilerimde biraz gecikme olacak, sözüm söz, ancak şimdilik özrümün kabulünü rica ediyorum.
 12. İsteyen 20 kişiye bedelsiz (bina) model gönderimi yapılacaktır.

  Sabah ilk iş PTT ye gidip kargonun durumunu sordum. Epey ilerleme kaydetmişler, cevabı hemen verdiler, ancak ben eve yeni ulaşıp sana bildirebiliyorum: olay şöyle: verdikleri kağıtta 19.06 gün saat 16:19 da adresine gelip "Adresten taşındı" kaydı yazmışlar ve kargo iade ile bana geri geliyormuş. Acaba adresinde bir hata mı yaptım diye kontrol ettim, mesaj ile bildirdiğin adresle aynı. Geriye memura yanlış bilgi verilmesi veya memurun yanlışı kalıyor. Üstelik henüz bana ulaşmış da değil. Bu hafta içinde tekrar gönderi yapıp, listeyi bitirmeyi planlıyorum, sana da mutlaka göndereceğim. Geç olacak, ama kusura bakma, benim dışımda gelişen bir olay oldu.
 13. İsteyen 20 kişiye bedelsiz (bina) model gönderimi yapılacaktır.

  18 Haziran yani Çarşamba günü göndermiştim. Tekrar yanlış mı hatırlıyorum diye gönderi fişlerine baktım, doğru. Pazartesi günü PTT kargoya soracağım. Elimde belge var, sallayacağım PTT'yi Dün bugün evde ve denizde yapmam gerekenler yüzünden diğer arkadaşlara gönderi yapamadım, kusura bakmasınlar, umuyorum haftaya Fatih Tosun da dahil olarak gönderileri yapacağım. Gecikme için özür dilerim, marangozluk, elektrikçi ve boyacı işleri her iki cephede bana kaldı.
 14. İsteyen 20 kişiye bedelsiz (bina) model gönderimi yapılacaktır.

  Dün gönderdiğim kargolar, arkadaşlarımızın eline sağlam olarak ulaşmış. Son eklenen arkadaşlarımızla gönderi yapacağım liste: "Semih Cengiz, Mehmet Ersoy, Serdar Bozkurt, Fazıla Erkan, Baran İşmen, Uğur Kaan Ersöz." Pazartesi veya Salı günü göndermeye çalışacağım.
 15. 5. İstanbul Buluşması │ Kadıköy │ 22 Haziran Pazar - 12:00

  Umarım Pazar günü eğitim iptal olur ve gelebilirim. Özledik arkadaşlarımızı.
×