Jump to content
 • Sky
 • Blueberry
 • Slate
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Strawberry
 • Orange
 • Banana
 • Apple
 • Emerald
 • Chocolate
 • Charcoal
             

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content on 09/11/2021 in all areas

 1. 8 points
  En son, kabloyu destekleyen çubukların göze fazla battigina karar verip "undo" ladim, ve kabloyu direkt kancaya sabitledim. Pozladigim an ucagin inişin sonunda tam itibariyla durma ani. Yani kablo oldukça uzun çekilmiş ve gergin sekilde. Onu kesitlemeye calistim ve flight deckte bu sekilde duracak:
 2. 5 points
  Bu uçak 2014-2015 yillarinda USS Carl Vinson'da seferdeydi. O uçak gemisinin resimlerinden esinlendim:
 3. 5 points
  Çekim çadırı ile denemeler ..
 4. 4 points
  Cok teşekkür ediyorum. Son aşamalar da bitti. Bir kaç gun icinde final resimlerini çekmeyi planlıyorum, ama son yapım asamalarini paylaşayım dedim. En son mühimmat ve flight deck kalmisti. Son olarak GBU-31:
 5. 4 points
 6. 3 points
 7. 2 points
 8. 2 points
  Ya noldu finale mi gidiyon? İtalyan mafya savaşlarında çapraz ateş arasında kalmış ya da ırkçı karşıtı protestolarda yumurta ve molotov yemiş halde olmayacak mıydı?😂😂 Bu mudur olay 🙁
 9. 2 points
  Teşekkürler, tamamdır Çok sağol Çekim çadırını 40x40x40 olanı aldım, çalışma ortamım biraz dar olduğundan ama sanırım 60x60x60 daha iyi olurdu. Açıkçası ben beğendim ama sadece çekim çadırı ile bitmiyor, makinesi vs. ondan direk hayalimdeki sonuçları alamadım.. Genel olarak küçük geldi bana biraz, tek sıkıntısı o... Her sey uçtu ondan emin olamıyorum ama fiyatı yarı yarıya olsa tam f/p olurdu bence
 10. 2 points
 11. 1 point
  Herkese merhabalar. Yine ucuz, basit bir kitle karşınızdayım Revell'in yeniden kutuladığı Matchbox kiti. Klasikleşmiş araçların kitlerinin yanında böyle biraz arka planda kalmış araçların modellerini de seviyorum. M40 Sherman şasisi üzerine yerleştirilmiş 155 mm topuyla aslında tam bir koca oğlan. 1/35'lik bir Tamiya kiti varmış, rafında yer olanlar için o daha ilgi çekici olacaktır. Kit oldukça eski olmasına rağmen üzerindeki detaylar beni oldukça tatmin etti 76'lık bir kit için. Diorama yapmak isteyenler için bir de base çıkıyor kutudan. Ancak benim çok hoşuma gitmedi, aracı bitirdikten sonra kaldıracağım. Beğenmediğim tek yanı plastiği ve ağacı oldu. Plasik biraz sert ve kutudan 2 ağaç çıkıyordu. Parçalar ağaca çok sık yerleştirilmiş, parçaları tutan kısımlar çok kalındı, parçayı ağaçtan çıkarırken ekstra bir efor istiyor parçayı zedelememek için. Parça uyumu fena değil. Talimatlar kitapçığı renkli ve güzel basılmış, dekalleri daha uygulamadım ama problemli değil gibi görünüyor.
 12. 1 point
  Biraz eskileri hortlatıyorum ama yeni foto çadırın etkileri üzerimde bir kaç yeni foto .. (40x40x40'a olan çadırda modelin kendisi neredeyse 40 cm olunca, çekimler hep açılı )
 13. 1 point
  Biraz daha olaysız ortamlar vardı aklımda aslında olaysız geçen yıllardan pas tutmuş
 14. 1 point
  Abi 144 uçaktan sonra güzel bir tamiya kiti terapi gibi gelir bence. Kolay gelsin. 👍
 15. 1 point
  Teşekkür ederim abi. Aslında uğraşmak isteyen kkt, teller vs ile birkaç detay daha ekleyip şahane hale getirebilir ama bu hali ile bile ölçeğe göre yeterli detayları var. Aynen abi. Bu ölçekte bile heybetini gizlemiyor 😁 Teşekkür ederim Baki abi. Bakalım neye dönüştüreceğim, ben de kestiremiyorum 😁 teşekkür ederim Erhan hocam. Teşekkür ederim Bulut hocam. 👍
 16. 1 point
  Kolay gelsin Yaman hocam. Ben de çadırı merak ettim. Boyutları vs. Çadırception 😁
 17. 1 point
  Eline sağlık. Şerif... Kolay gelsin.
 18. 1 point
  Eline sağlık. Bir de çekim çadırını çek. Ama çekim çadırı içine koyup çek
 19. 1 point
  Biraz toz toprak Led çadır aldım, bir kaç deneme yaptım... Yeni makine lazım, telefonla zor ...
 20. 1 point
  Renk tereddüt ettirdi gerçekten ama daha yeni başlamış , bakalım neye dönüşecek 😀 kolay gelsin
 21. 1 point
  anten çektim ama hayalet iple ondan görünmüyor..
 22. 1 point
  heygidininn matchbox ıkolay gelsin şerif.
 23. 1 point
  hay maşallah baştan aşağı namluymuş
 24. 1 point
  Kolay gelsin. Güzel görünüyor. Modülasyonlarla renk geçişleri ile daha iş var gibi. Kürdana bakınca detay seviyesi fena değil. İlerledikçe 76 ya ilgiyi artıracak bir model olacak.
 25. 1 point
  Boya da tamamlandı, fotolarda sanki olive grey rengi plastiğin kendi rengi gibi duruyor ama eskitme aşamalarında renk biraz kendini bulur diye düşünüyorum. Rengin çok monoton olduğunun farkındayım. Fırça ve akrilik boyalarla modülasyona girişemedim. Sonrasında yağlı boya ile bir şeyler deneyeceğim. Önde kocaman bir parmak izi var, silince geçti .
 26. 1 point
  Montajı bu şekilde tamamladım. Arkadaki rampa açılıp kapanabiliyor ama güzel tasarlamamışlar, yerinden çıkıyor. Ben yine tüm parçaları monte edip sonra boyamaya giriştim. Aslında küçük parçalar boyanıp monte edilebilir ama ben boyalı parçayı CA ile monte etmeyi hiç sevmediğim için paldır küldür tüm montajı tamamladım.
 27. 1 point
  Çoğu detaylar boyandı, aynalar vs. son hafif toz ve minimum kir, belki son kat vernik ama emin olamadım bir kaç detayı kaybederim diye .. İyi pazarlar ..
 28. 1 point
 29. 1 point
×