Jump to content
 • Sky
 • Blueberry
 • Slate
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Strawberry
 • Orange
 • Banana
 • Apple
 • Emerald
 • Chocolate
 • Charcoal
             

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content on 04/26/2018 in all areas

 1. 7 points
  Yine, yeni, yeniden, bitmiş bir model ile karşınızdayım. Öncesi için; Beyaz Tavan, Mavi Gövde falan derken, modeli bitirdim ve Ölçekli Dünyalar Yarışması'nda, katıldığı dalda, ikincilik ödülüne layık görüldü. Taner Ağabey ve Gürkan ile aynı podyumda olmak çok keyifli idi Keyifli modeller...
 2. 7 points
  Herkese Merhaba, Çabucak biten bir model ile karşınızdayım. Ölçekli Dünyalar Yarışması'nda, 1/144 Askeri Kara Araçları Kategorisi'nde üçüncülük ödülüne layık görülen bu modeli, umarım hepiniz beğenirsiniz. Sanırım bundan sonra, bol bol bu tür mini mini modellerden yapacağım. Herkese keyifli modeller.
 3. 5 points
 4. 5 points
  Herkese Merhaba, Bir biten model ile daha karşınızdayım. Ölçekli Dünyalar Yarışması'nda, 1/48 Askeri Araçlar Kategorisi'nde, Birincilik Ödülü'ne layık görülen modelimi umarım beğenirsiniz. Umut ile podyum paylaşma keyfi de bir başka idi. Yaşasın Hobimaket! Fotoğraf çekme özrümden dolayı da beni bağışlayın. Keyifli modeller...
 5. 5 points
  Modifiye edilmiş hali ile Ölçekli Dünyalar Yarışması'nda, 1/72 Askeri Kara Araçları Dalı'nda, ikincilik ödülü almış modelin son hali ile karşınızdayım. Önce, "hadi hadi, ver de gidelim" isimli fotoğraf ile karşınızdayım. Fotoğraf çekme özürlü olan biri olarak, herkesten özür dilerim. Keyifli modeller!
 6. 5 points
 7. 4 points
  Efendim, yarışmalardan sonra güncellemek farz olduğu için konuyu diriltmek zorunda kaldım. Ölçekli dünyalar Model Yarışması'nda, Tekerlekli ve Yarı Paletli Askeri Araçlar Kategorisi'nde, üçüncü olan modelimin son hali ile yeniden huzurlarınızdayım. Kenan Ağabey ile Hobimaket olarak podyumda olmak çok güzeldi!
 8. 3 points
 9. 2 points
  Haftaya tamamen başlayacağım üretime resmen şafak sayıyorum Bu hafta ufak dokunuşlar yaptım. İyi çalışmalar.
 10. 2 points
  yeri bulmuş da maketi bulamamış olabilir
 11. 2 points
  Gökay Yalçın

  Moson 2018

  En detaylı Moson 2018 videosu iyi seyirler.
 12. 2 points
  Dış cepheyi boyadım. Boya dökülmeleri fazla olmuş gibi geldi, ne derdiniz ?
 13. 2 points
 14. 1 point
  Tolga bey aramıza hoş geldiniz. Diğer üyelerimizin de dediği gibi Eskişehir de Vos26 olarak aktif çalışan bir atölyemiz var. Sizi de aramızda görmek isteriz. İrtibat için 0 506 304 1835 numaradan ulaşabilirsiniz.
 15. 1 point
  Göbek ne kadar büyükse model o kadar küçük
 16. 1 point
  Arkadaşlar merhaba. Bitmiş bir model ile daha birlikteyiz. Yukarıdaki konuda gösterdiğim aracı tamamladım. Son halini paylaşmak istedim. Beyaz fonda yakışıklı ve sempatik fotoğraflarını da çekince konuya ekleyeceğim. Esenlikler dilerim. Sevgiyle kalın
 17. 1 point
  Birinci, tavanı "olmayan" bir traktör idi
 18. 1 point
  Tebrikler güzel modeldi.... Fotolar dediğin gibi çok parlak çıkmış. Olduğundan tozlu gözükmüş...
 19. 1 point
  Tebrikler şahane bir modeldi. Arkadaki motor ayrı bir güzel. Lafımızı dinleyip beyaz tavan yapsaydın kesin birinci olurdun
 20. 1 point
  Tebrik ederim eline sağlık...
 21. 1 point
  Parlak bir modele parlak bir derece... Tebrik ederim eline sağlık...
 22. 1 point
  Model,aldığı ödülden küçük... Tebrik ederim eline sağlık...
 23. 1 point
  Senide mi bulaştırdılar bu küçük model işine... Eline sağlık tebrik ederim...
 24. 1 point
  Tebrik ederim ve eline sağlık... Ps.Fotoğraf konusunda haklısın...
 25. 1 point
 26. 1 point
  Bu modelin aynısını iki sene önce FNNS yarışması için yapmıştım, Gürkan abi çok beğenip almıştı. FNNS'de dereceye giremese bile Gürkan abi beğenip alınca değerini bulmuştu. Senin modelde güzel olmuş, tebrikler.
 27. 1 point
  Gürkan'dan ders alırsan, podyuma çıkarsın
 28. 1 point
  Gökay'cığım, sana da bir tane yapıp vereyim hemen Mini mini minnacık
 29. 1 point
 30. 1 point
  Maşallah yeni gelin gibi beşi bir yerde takmışsın ! şaka bir yana çok güzel bir modeldi, ellerine sağlık ve tebrik ederim Keremcim.
 31. 1 point
  Fotoğraf çekme özürlüyüm; onu farkettim. Model deliler gibi parlamış. Bir kaç da normal fotoğraf çekip eklerim.
 32. 1 point
  Bildiysem, bir cikleti kaptım demektir
 33. 1 point
  Merhaba, Aramıza hoş geldiniz. İyi modeller.
 34. 1 point
  Hoşgeldin Tolga. Bende Eskişehir'li sayılırım. (Anne tarafım) Ama İstanbul'da doğup büyüdüm ve halen devam ediyorum Vos 26'yı bende tavsiye ederim. Tavsiyem internet üzerinden hobi mağazalarından alışveriş yapman. Extradan lazım olan birşey olursa burdan yada özelden de yazabilirsin. Herkesin az çok fikri olacaktır. Yaptığın modelleri paylaşmayı unutma Görüşmek dileğiyle. Sevgiler.
 35. 1 point
  Bu kadar çok soru ile kafanızı meşgul etmeyin, basit bir model ile başlayın önce nasıl tesviye yapılır ? nasıl montaj yapılır ? bunları tecrübe edin. Daha sonra bu montajı basit ve ucuz kitleri boyama ya başlayın, boyaları ve vernikleri tecrübe edin. Dekal uygulamalarını tecrübe edin, en son eskitme ve artistik bitişleri tecrübe etmeye başlayın. Sonrasın da paranızı ve zamanınızı maliyeti yüksek kitler ve malzemelerin temini için yorarsınız. Yaptıklarınızı burada paylaşın, öneri ve eleştirileri dikkate alın, mutlaka uygulama yapmadan önce sorun ve modelden önce bir yoğurt kabında deneme yapın. Benim size bir modelci olarak tavsiyem budur, kolay gelsin.
 36. 1 point
  Muhteşem. Ellerine sağlık abi. Gerçekten harika olmuş.
 37. 1 point
 38. 1 point
 39. 1 point
 40. 1 point
 41. 1 point
 42. 1 point
 43. 1 point
 44. 1 point
  Selamlar; Hızlı biten bir kit oldu üretimden bikaç resim atıp bitmiş haline geçiyorum. Bikaç parça kablo ile en azından az detay olsun dedim. İç mekan siyah kahve tonları her zaman yakışıklı oluyor.
 45. 1 point
  Diferansiyel'i detaylandırdım. Yağ soğutucu sistem (0,4 mm tel) ve ısı önleyici (desenli çiçek kurdelası) koydum.
 46. 1 point
  Frenler tamamlandı. Astar + X18 üzerine aşağıdaki çalışmalar yapıldı.
 47. 1 point
 48. 1 point
 49. 1 point
  Akşam az miktarda çalıştım. Şasi, iç kısım ve lastikleri birleştirdim. İyi çalışmalar.
 50. 1 point
×